Sarajevo Winner 2019

2.-14.7.2019 Sarajevo Winner – BKS Club show a 3x CACIB
( rozhodca – Maite Gonzalbo, Esp., Helen Tonkson, EE, Barbara Muller, DE, Vija Klucniece, Lit ):

Cloe CM ( Aston Rascal Bull x Jetta Crazy magic ) – 4xCAC, 3xCACIB, 3. miesto BIS Club show, Gruft´s Qualification, Šampión krásy Bosny a Hecegoviny, Šampión krásy Federácie Bosny a Hecegoviny, Grand Šampión krásy Bosny a Hecegoviny, Sarajevo Winner 2019 a BKS Club Winner 2019, 2. miesto o najlepší pár z 5 a 1. chovateľská skupina a k tomu splnené podmienky na Interšampióna krásy.

Caesar CM ( Aston Rascal Bull x Jetta Crazy magic ) – 4xCAC, 2xCACIB, 2. a 3. miesto BIG, Gruft´s Qualification, Šampión krásy Bosny a Hecegoviny, Šampión krásy Federácie Bosny a Hecegoviny, Grand Šampión krásy Bosny a Hecegoviny, Sarajevo Winner 2019 a BKS Club Winner 2019, 2. miesto o najlepší pár z 5 a 1. chovateľská skupina. Paráda ! A k tomu splnené podmienky na Interšampióna krásy.

Zaujímavé na týchto výstavách bolo aj to, že účasť bola síce „len“ okolo 250 psov, ale domácich len 40, ostatní boli z Ruska, Nórska, Veľkej Británie, Španielska, Talianska, Belgicka, Francúzka, Česka, Maďarska, Rakúska, Poľska, Nemecka …. Preto mali víťazstvá Cesara nad francúzskym stafíkom svoje čaro, rovnako aj umiestnenia v BIG na 2x CACIB výstavách, BIS na klubovke, v pároch a v chov. skupinách.